Dvouplášťový kruhový septik 5m3 (5000 litrů) doporučujeme do míst, kde se nachází větší množství hladiny spodní vody. Dvouplášťový kruhový septik je snadný na obsluhu a také údržbu. Dvouplášťový septik se usadí pod terén a doporučuje se usadit na železobetonovou desku o síle 10 – 15 cm. Tímto se zamezí zborcení vlivem tlaku spodní vody. Umístění dvouplášťového septiku je do tzv. živého betonu. Připravení základové desky se tedy připravuje až po dodávce a možné montáži septiku.

Objednávkou našeho dvouplášťového plastového septiku obdržíte kromě kvalitního 100% českého produktu také:

 • potřebné dokumenty pro použití
 • manipulační návod pro usazení a napojení
 • protokol o nepropustnosti
 • záruční list
 • bezplatná konzultace a rady jsou pro nás samozřejmostí
Číst více

31.039 vč. DPH
26.990 bez DPH

Popis

Jedná se o dvouplášťový kruhový septik 5m3 (5000 litrů), který doporučujeme do prostředí s výskytem spodní vody či jílovité půdy. Dvouplášťový plastový kruhový septik se skládá ze dvou 100% nepropustných plášťů. Dvouplášťový kruhový septik se usazuje na základovou desku o tloušťce 10 – 20 cm. Prostor mezi plášti septiku je vhodné vyplnit betonem, aby se zpevnila a nezbortila se konstrukce dvouplášťového septiku, která odolá jílovité půdě a spodním vodám.

Výhody dvouplášťového kruhového septiku

 1. skvělý poměr ceny a užitku
 2. garance absolutní vodotěsnosti
 3. dlouhá životnost produktu
 4. bezúdržbový provoz septiku
 5. odolnost proti vnějším vlivům
 6. nízká hmotnost septiku (nádrže)
 7. rychlé a snadné uvedení do provozu
 8. 2 či 3 komorový systém

Použití dvouplášťového kruhového septiku

Použití dvouplášťového septiku je doporučeno v místech, kde hrozí výskyt spodní vody či jílovité půdy. Dvouplášťový kruhový septik je zhotoven ze dvou 100% vodotěsných plášťů, tudíž odolá případným výskytům spodní vody a jílovité půdy.

Stáhnout montážní návod v PDF

Mohlo by se Vám líbit…