Ponorná čerpadla jsou klíčovým prvkem pro efektivní čerpání vody ze studní, nádrží a pro použití v menších zavlažovacích systémech. U nás naleznete široký výběr čerpadel vhodných pro různé aplikace. Od plovoucích sacích sad pro čerpadla s bočním sáním až po výkonné vícestupňové automaty, naše ponorná čerpadla jsou designována tak, aby zajišťovala spolehlivé a efektivní čerpání čisté vody bez abrazivních částic.

LEADER PUMPS EASY E-DEEP X plovoucí sací sada a ponorná čerpadla Leo LKS-1102SE-1 a Leo LKS-1102SE jsou ideální pro různé použití, včetně zavlažovacích systémů, přečerpávání a retenčních nádrží. Tyto modely se vyznačují vysokou účinností, automatickým provozem a jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli AISI 304. S max. ponorem až 12 metrů jsou tyto čerpadla ideální pro domácí i komerční použití.

Každé čerpadlo v naší nabídce bylo pečlivě vybráno pro svou spolehlivost a výkon, aby zákazníkům poskytovalo optimální řešení pro jejich potřeby čerpání vody. Díky zabudovaným inteligentním řídícím zařízením a automatickému provozu, tyto čerpadla snižují potřebu manuálního zásahu a zvyšují efektivitu práce.