Výhodou kruhového samonosného septiku 7m3 (3000 litrů) (dvou či tříkomorový) je jednoduchá manipulace usazení. Obsluha septiků tříkomorových je snadná na obsluhu a provoz septiku je dále bezúdržbový. Usazení samonosného (septik nepotřebující obetonovat apod.) septiku se doporučuje v místech bez spodní vody nebo většího množství jílovité půdy. Dále není doporučeno usazovat kruhový septik, kde by mohla působit statická zátěž (přejezdy aut apod.). Montáž septiku probíhá jednoduše: septik položíme na základovou desku a poté obsypeme zeminou či štěrkem.

Objednávkou našeho samonosného plastového septiku obdržíte kromě kvalitního 100% českého produktu také:

 • potřebné dokumenty pro použití
 • manipulační návod pro usazení a napojení
 • protokol o nepropustnosti
 • záruční list
 • bezplatná konzultace a rady jsou pro nás samozřejmostí
Číst více

32.590 vč. DPH
28.340 bez DPH

Popis

Tento samonosný septik 7m3 (7000 litrů) je vhodné umístit do prostředí bez výskytu spodní vody či těžší jílovité půdy. Plastový septik kruhový samonosný by současně neměl být použit v prostorech s vyšším statickým zatížením (blízká veřejná komunikace, přejezd aut). Kruhový samonosný septik je pochozí a jeho usazení probíhá na základové desce o tloušťce 10 – 20 cm, následně se samonosný septik obsype zeminou za průběžného plnění vodou. Tento samonosný septik snese na horním víku 20 cm zeminy.

Výhody samonosného kruhového septiku

 1. skvělý poměr ceny a užitku
 2. garance absolutní vodotěsnosti
 3. dlouhá životnost produktu
 4. bezúdržbový provoz septiku
 5. odolnost proti vnějším vlivům
 6. rychlé a snadné uvedení do provozu
 7. 2 či 3 komorový systém

Použití samonosného kruhového septiku

Použití septiku kruhového samonosného se doporučuje v ideálních půdních podmínkách. Ideální v tomto případě znamená, že nehrozí v místech usazení samonosného septiku výskyt spodní vody či jílovité půdy.

Další informace

Váha

190 Kg

Velikost

Malá

Průměr

2450 mm

Výška pláště

Mohlo by se Vám líbit…