Dvouplášťový kruhový septik 12m3 (12000 litrů) (dvou či tříkomorový) doporučujeme do míst, kde se nachází větší množství hladiny spodní vody. Dvouplášťový kruhový septik je snadný na obsluhu a také údržbu. Dvouplášťový septik se usadí pod terén a doporučuje se usadit na železobetonovou desku o síle 10 – 15 cm. Tímto se zamezí zborcení vlivem tlaku spodní vody. Umístění dvouplášťového septiku je do tzv. živého betonu. Připravení základové desky se tedy připravuje až po dodávce a možné montáži septiku.

Objednávkou našeho dvouplášťového plastového septiku 12m3 (12000 litrů) obdržíte kromě kvalitního 100% českého produktu také:

 • potřebné dokumenty pro použití
 • manipulační návod pro usazení a napojení
 • protokol o nepropustnosti
 • záruční list
 • bezplatná konzultace a rady jsou pro nás samozřejmostí
Číst více

51.164 vč. DPH
44.490 bez DPH

Popis

Dvouplášťový septik 12m3 (15000 litrů) je sestaven ze 2 plášťů, které jsou 100% nepropustné. Aby se konstrukce dvouplášťového septiku nezbortila, vyplňuje se prostor mezi plášti betonem. Takto zpevněná konstrukce odolá spodním vodám či jílovité půdě, proto se kruhový dvouplášťový septik umísťuje nejčastěji do takové prostředí. Dvouplášťový kruhový septik doporučujeme usadit na základovou desku o tloušťce 10 – 20 cm.

Výhody dvouplášťového kruhového septiku

 1. skvělý poměr ceny a užitku
 2. garance absolutní vodotěsnosti
 3. dlouhá životnost produktu
 4. bezúdržbový provoz septiku
 5. odolnost proti vnějším vlivům
 6. nízká hmotnost septiku (nádrže)
 7. rychlé a snadné uvedení do provozu
 8. 2 či 3 komorový systém

Použití dvouplášťového kruhového septiku

Použití dvouplášťového septiku je doporučeno v místech, kde hrozí výskyt spodní vody či jílovité půdy. Dvouplášťový kruhový septik je zhotoven ze dvou 100% vodotěsných plášťů, tudíž odolá případným výskytům spodní vody a jílovité půdy.

Další informace

Váha

268 Kg

Velikost

Střední

Průměr

2750 mm

Výška pláště

Mohlo by se Vám líbit…