Dvouplášťový kruhový septik (dvou či tříkomorový) doporučujeme do míst, kde se nachází větší množství hladiny spodní vody. Dvouplášťový kruhový septik je snadný na obsluhu a také údržbu. Dvouplášťový septik se usadí pod terén a doporučuje se usadit na železobetonovou desku o síle 10 – 15 cm. Tímto se zamezí zborcení vlivem tlaku spodní vody. Umístění dvouplášťového septiku je do tzv. živého betonu. Připravení základové desky se tedy připravuje až po dodávce a možné montáži septiku.

Objednávkou našeho dvouplášťového plastového septiku obdržíte kromě kvalitního 100% českého produktu také:

 • potřebné dokumenty pro použití
 • manipulační návod pro usazení a napojení
 • protokol o nepropustnosti
 • záruční list
 • bezplatná konzultace a rady jsou pro nás samozřejmostí
Číst více

25.289 vč. DPH
21.990 bez DPH

Popis

Dvouplášťový septik 3m3 (3000 litrů) je vhodný do prostředí s výskytem spodní vody nebo také jílovité půdy. Dvouplášťový kruhový septik je vyroben ze dvou 100% nepropustných plášťů. Dvouplášťový kruhový septik se doporučuje usadit na základovou desku o tloušťce 10 – 20 cm. Meziplášť septiku je vhodné vyplnit betonem, aby se konstrukce nezbortila. Takto vybetonovaný meziplášť septiku zpevní konstrukci a odolá spodní vodě nebo jílovité půdě.

Použití dvouplášťového kruhového septiku

Použití dvouplášťového septiku je doporučeno v místech, kde hrozí výskyt spodní vody či jílovité půdy. Dvouplášťový kruhový septik je zhotoven ze dvou 100% vodotěsných plášťů, tudíž odolá případným výskytům spodní vody a jílovité půdy.

Výhody dvouplášťového kruhového septiku

 1. skvělý poměr ceny a užitku
 2. garance absolutní vodotěsnosti
 3. dlouhá životnost produktu
 4. bezúdržbový provoz septiku
 5. odolnost proti vnějším vlivům
 6. nízká hmotnost septiku (nádrže)
 7. rychlé a snadné uvedení do provozu
 8. 2 či 3 komorový systém
Stáhnout montážní návod v PDF

Mohlo by se Vám líbit…