Výhodou kruhového samonosného septiku (6000 litrů) (dvou či tříkomorový) je jednoduchá manipulace usazení. Obsluha septiků tříkomorových je snadná na obsluhu a provoz septiku je dále bezúdržbový. Usazení samonosného (septik nepotřebující obetonovat apod.) septiku se doporučuje v místech bez spodní vody nebo většího množství jílovité půdy. Dále není doporučeno usazovat kruhový septik, kde by mohla působit statická zátěž (přejezdy aut apod.). Montáž septiku probíhá jednoduše: septik položíme na základovou desku a poté obsypeme zeminou či štěrkem.

Objednávkou našeho samonosného plastového septiku obdržíte kromě kvalitního 100% českého produktu také:

 • potřebné dokumenty pro použití
 • manipulační návod pro usazení a napojení
 • protokol o nepropustnosti
 • záruční list
 • bezplatná konzultace a rady jsou pro nás samozřejmostí
Číst více

23 990  bez DPH

Popis

Kruhový samonosný septik 6m3 (6000 litrů) je vhodné umístit do prostoru, kde není výskyt spodní vody či těžší jílovité půdy. Současně doporučujeme tento samonosný plastový septikneusazovat v místech s vyšším statickým zatížením jako jsou blízké veřejné komunikace nebo přejezdy aut. Usazení kruhového samonosného septiku probíhá na základové desce o tloušťce 10 – 20 cm. Dále se septik obsypává zeminou za průběžného plnění vodou. Kruhový septik samonosný unese 20 cm zeminy na horním víku a je pochozí.

Výhody samonosného kruhového septiku

 1. skvělý poměr ceny a užitku
 2. garance absolutní vodotěsnosti
 3. dlouhá životnost produktu
 4. bezúdržbový provoz septiku
 5. odolnost proti vnějším vlivům
 6. rychlé a snadné uvedení do provozu
 7. 2 či 3 komorový systém

Použití samonosného kruhového septiku

Použití septiku kruhového samonosného se doporučuje v ideálních půdních podmínkách. Ideální v tomto případě znamená, že nehrozí v místech usazení samonosného septiku výskyt spodní vody či jílovité půdy.

Další informace

Váha

169 Kg

Velikost

Malá

Průměr

2250 mm

Výška pláště

Mohlo by se Vám líbit…