Výhodou kruhového samonosného septiku 12m3 (3000 litrů) je jednoduchá manipulace usazení. Obsluha septiků tříkomorových je snadná na obsluhu a provoz septiku je dále bezúdržbový. Usazení samonosného (septik nepotřebující obetonovat apod.) septiku se doporučuje v místech bez spodní vody nebo většího množství jílovité půdy. Dále není doporučeno usazovat kruhový septik, kde by mohla působit statická zátěž (přejezdy aut apod.). Montáž septiku probíhá jednoduše: septik položíme na základovou desku a poté obsypeme zeminou či štěrkem.

Objednávkou našeho samonosného plastového septiku obdržíte kromě kvalitního 100% českého produktu také:

 • potřebné dokumenty pro použití
 • manipulační návod pro usazení a napojení
 • protokol o nepropustnosti
 • záruční list
 • bezplatná konzultace a rady jsou pro nás samozřejmostí
Číst více

41.389 vč. DPH
35.990 bez DPH

Popis

Kruhový samonosný septik 12m3 (12000 litrů) je vhodné umístit do míst bez výskytu spodní vody či těžší jílovité půdy. Zároveň doporučujeme tento kruhový plastový septik neusazovat v místech s vyšším statickým zatížením jako jsou blízké veřejné komunikace nebo přejezdy aut. Usazení kruhového samonosného septiku probíhá na základové desce o tloušťce 10 – 20 cm. Dále se septik obsypává zeminou za současného plnění vodou. Kruhový septik samonosný unese 20 cm zeminy na horním víku a je pochozí.

Výhody samonosného kruhového septiku

 1. skvělý poměr ceny a užitku
 2. garance absolutní vodotěsnosti
 3. dlouhá životnost produktu
 4. bezúdržbový provoz septiku
 5. odolnost proti vnějším vlivům
 6. rychlé a snadné uvedení do provozu
 7. 2 či 3 komorový systém

Použití samonosného kruhového septiku

Použití septiku kruhového samonosného se doporučuje v ideálních půdních podmínkách. Ideální v tomto případě znamená, že nehrozí v místech usazení samonosného septiku výskyt spodní vody či jílovité půdy.

Stáhnout montážní návod v PDF

Mohlo by se Vám líbit…