Hranatá jímka k obetonování 7m3 (7000 litrů) je vyrobena z kvalitních PP desek a je určena celá k obetonování. Tzn. důležité je obetonovat stěny, dno i horní část jímky. Jímky hranaté k obetonování je vhodné situovat do míst s vyšším statickým zatížením, tzn. poblíž veřejných komunikací, kde hrozí přejezd aut. Po kompletním obetonování jímky je jímka pochůzná i vhodná pro přejezd autem. Avšak není vhodné hranatou jímku k obetonování 7m3 (7000 litrů) situovat do míst s vyšším obsahem spodní vody či jílovité půdy. Jímka se usazuje pokladem na základovou desku a poté se celá obetonuje.

Výhoda plastové jímky k obetonování je nižší pořizovací cena.

Výhody hranaté jímky k obetonování

  1. nízká cena a dlouhá životnost
  2. snadné usazení a manipulace
  3. jímka je 100% vodotěsná a odolná
  4. jímka je chemicky a mechanicky odolná
  5. minimální údržba produktu
Číst více

23.564 vč. DPH
20.490 bez DPH

Popis

Jímku k obetonování 7m3 (7000 litrů) doporučujeme do míst s vysokým statickým zatížením. Žumpa nebo-li jímka k obetonování je také vhodnou variantou do míst s hlubším uložením potrubí (100cm). Hranatá jímka k obetonování je nejlevnější verze jímky v naší nabídce jejíž pevnost zaručuje beton nikoliv samotná konstrukce jímky.

Použití hranaté jímky k obetonování

Jímka hranatá k obetonování se doporučuje použít do míst s vyšším statickým zatížením. Tím je myšlen například přejezd aut či blízkost veřejné komunikace. Obetonovaná jímka tak vydrží případným statickým vlivům.

Další informace

Délka

3000 mm

Šířka

1650 mm

Výška

1500 mm

Váha

146 Kg

Mohlo by se Vám líbit…