Kruhová vodoměrná šachta k obetonování je plastová vodotěsná nádrž vyrobena z PP desek. Tento typ šachty slouží k napojení přípojky vodovodu k centrálnímu vodovodnímu řádu. Toto napojení na hlavní vodovodní řád kruhové vodoměrné šachty se používá především v místech, kde nelze vodoměr usadit k hlavní budově. Dále se může využít v místech, kde je připojení vodovodní přípojky částečně vzdáleno (10 metrů s více). Kruhové šachty k obetonování se usazují na 10-20cm silné betonové desky a následně jsou určeny k celkovému obetonování dna, pláště i víka.

Číst více

10.031 vč. DPH
8.290 bez DPH

12% DPH je možné použít v případě instalace u RD a odběru jako konečný spotřebitel.

21% DPH se vztahuje na všechny ostatní případy

Popis

Průměr 1200mm + 160mm venkovní žebra
Výška pláště 1200mm + 200mm rev. šachta
Váha 56 Kg

 

Kruhová vodoměrná šachta plastová se používá k napojení přípojky vodovodu k centrálnímu vodovodnímu řádu. Toto napojení na hlavní vodovodní řád kruhové vodoměrné šachty se používá především v místě, kde se nedá vodoměr umístit do hlavní budovy (nemovitosti), nebo v místech kde je možné připojení vodovodní přípojky více vzdáleno. Udávaná vzdálenost je kolem 10 metrů a dále.

Umístění kruhové vodoměrné šachty je běžné v místech neveřejného pozemku v blízkosti hranic s pozemkem veřejným. Plastová kruhová vodoměrná šachta je vyrobena z vysoce kvalitních PP desek o tloušťce a síle min. 8mm.

Stáhnout montážní návod v PDF