Hranatá vodoměrná šachta k obetonování je plastová vodotěsná nádrž vyrobena z PP desek. Tento typ šachty slouží k napojení přípojky vodovodu k centrálnímu vodovodnímu řádu. Toto napojení na hlavní vodovodní řád hranaté vodoměrné šachty se používá především v místech, kde nelze vodoměr usadit k hlavní budově. Dále se může využít v místech, kde je připojení vodovodní přípojky částečně vzdáleno (10 metrů s více). Hranaté šachty k obetonování se usazují na 10-20cm silné betonové desky a následně jsou určeny k celkovému obetonování dna, pláště i víka.

Číst více

12.088 vč. DPH
9.990 bez DPH

12% DPH je možné použít v případě instalace u RD a odběru jako konečný spotřebitel.

21% DPH se vztahuje na všechny ostatní případy

Popis

Délka  1360mm (1200 mm + 160mm venkovní žebra)
Šířka  1060 mm (900 mm + 160mm venkovní žebra)
Výška  1400 mm (1200 mm + 200mm revizní šachta)
Váha 33 Kg

 

Hranatá vodoměrná šachta plastová se používá k napojení přípojky vodovodu k centrálnímu vodovodnímu řádu. Toto napojení na hlavní vodovodní řád hranaté vodoměrné šachty se používá především v místě, kde se nedá vodoměr umístit do hlavní budovy (nemovitosti), nebo v místech kde je možné připojení vodovodní přípojky více vzdáleno. Udávaná vzdálenost je kolem 10 metrů a dále.

Umístění hranaté vodoměrné šachty je běžné v místech neveřejného pozemku v blízkosti hranic s pozemkem veřejným. Hranatá plastová hranatá vodoměrná šachta je vyrobena z vysoce kvalitních PP desek o tloušťce a síle min. 8 mm.

Stáhnout montážní návod v PDF