Dvouplášťové kruhové nízké nádrže na vodu jsou určeny do míst s výskytem vysoké hladiny spodní vody nebo těžkého jílu. Dvouplášťové kruhové nádrže na vodu jsou konstrukčně řešeny tak, aby odolávali vysokému tlaku. Dvouplášťová retenční nádrž se může také využít v místech s vysokým zatížením jako například u příjezdových cest. Tento typ podzemní plastové nádrže na vodu se ukládá do “živého” betonu, tak aby po jeho vytvrdnutí byla nádrž pevně ukotvená k základové desce.

Vnitřní průměr 2900 mm
Vnější průměr 3100 mm
Výška pláště 1200 mm + 200 mm revizní otvor
Výška přítoku 1075 mm (DN110), 1060 mm (DN125), 1025 mm (DN160)
Výška odtoku 1045 mm (DN110), 1030 mm (DN125), 995 mm (DN160)
Váha 211 Kg
  • Výšky přítoku/odtoku jsou uváděny od země po spodní okraj přítokového/odtokového potrubí
Číst více

41.067 vč. DPH
33.940 bez DPH

12% DPH je možné použít v případě instalace u RD a odběru jako konečný spotřebitel.

21% DPH se vztahuje na všechny ostatní případy

Popis

Dvouplášťové kruhové nízké nádrže na vodu jsou určeny do míst s výskytem vysoké hladiny spodní vody nebo těžkého jílu. Dvouplášťové kruhové nádrže na vodu jsou konstrukčně řešeny tak aby odolávali vysokému tlaku. Dvouplášťová retenční nádrž se může také využít v místech s vysokým zatížením jako například u příjezdových cest. Tento typ podzemní plastové nádrže na vodu se ukládá do “živého” betonu, tak aby po jeho vytvrdnutí byla nádrž pevně ukotvená k základové desce.

Funkce nízké nádrže na dešťovou vodu je tedy zachycení dešťové vody a její následné využití např. k zálevu vegetace, použití vody na praní či na toalety. Vyrábíme pro Vás nádrže na dešťovou vodu / retenční nádrže v té nejvyšší možné kvalitě vodotěsného materiálu, kterou podkládáme certifikáty.

  • vysoká životnost a velmi nízká cena pořízení
  • Snadná instalace bez nutnosti hlubokého výkopu
  • snadná manipulace a usazení
  • nádrž na dešťovou vodu je 100 % vodotěsná
  • nádrž na dešťovou vodu je chemicky a mechanicky odolná
Stáhnout montážní návod v PDF