Nízká dvouplášťová hranatá nádrž na dešťovou vodu se umisťuje do míst se zvýšeným rizikem výskytu vysoké hladiny spodní vody nebo těžkého jílu. Dvouplášťové hranaté nádrže  jsou vyrobené tak, aby odolávali vysokému tlaku. Dvouplášťové hranaté nádrže na dešťovou vodu lze využít i v místech s vysokým zatížením jako například u parkovacích stání. Tento typ podzemní plastové nádrže na vodu se ukládá do “živého” betonu tak, aby po jeho vytvrdnutí byla nádrž pevně ukotvená k základové desce. Dvouplášťová nízká nádrž má v meziplášti roxorové tyče, které zvyšují odolnost. Meziplášť této plastové nádrže na vodu je určen taktéž k probetonování.

Délka  4200mm vnější rozměr (4000mm vnitřní rozměr)
Šířka  2200 mm vnější rozměr (2000mm vnitřní rozměr)
Výška  1200 mm (1000 mm + 200mm revizní šachta)
Výška přítoku 875 mm (DN110), 860 mm (DN125), 825 mm (DN160)
Výška odtoku 845 mm (DN110), 830 mm (DN125), 795 mm (DN160)
Váha 195 Kg
  • Výšky přítoku/odtoku jsou uváděny od země po spodní okraj přítokového/odtokového potrubí
Číst více

48.388 vč. DPH
39.990 bez DPH

12% DPH je možné použít v případě instalace u RD a odběru jako konečný spotřebitel.

21% DPH se vztahuje na všechny ostatní případy

Popis

Tato 100% vodotěsná nízká dvouplášťová hranatá nádrž na dešťovou vodu se umisťuje do míst se zvýšeným rizikem výskytu vysoké hladiny spodní vody nebo těžkého jílu. Dvouplášťové hranaté nádrže  jsou vyrobené tak, aby odolávali vysokému tlaku. Dvouplášťové hranaté nádrže na dešťovou vodu lze využít i v místech s vysokým zatížením jako například u parkovacích stání. Tento typ podzemní plastové nádrže na vodu se ukládá do “živého” betonu, tak aby po jeho vytvrdnutí byla nádrž pevně ukotvená k základové desce. Dvouplášťová nízká nádrž má v meziplášti roxorové tyče, které zvyšují odolnost. Meziplášť této plastové nádrže na vodu je určen taktéž k probetonování.

Funkce nízké nádrže na dešťovou vodu je tedy zachycení dešťové vody a její následné využití např. k zálevu vegetace, použití vody na praní či na toalety. Vyrábíme pro Vás nádrže na dešťovou vodu / retenční nádrže v té nejvyšší možné kvalitě vodotěsného materiálu, kterou podkládáme certifikáty.

  • vysoká životnost a velmi nízká cena pořízení
  • snadná instalace bez nutnosti hlubokého výkopu
  • snadná manipulace a usazení
  • nádrž na dešťovou vodu je 100 % vodotěsná
  • nádrž na dešťovou vodu je chemicky a mechanicky odolná
Stáhnout montážní návod v PDF