Hranatá jímka k obetonování 8m3 (8000 litrů) je vyrobena z kvalitních PP desek a je určena celá k obetonování. Tzn. důležité je obetonovat stěny, dno i horní část jímky. Jímky hranaté k obetonování je vhodné situovat do míst s vyšším statickým zatížením, tzn. poblíž veřejných komunikací, kde hrozí přejezd aut. Po kompletním obetonování jímky je jímka pochůzná i vhodná pro přejezd autem. Avšak není vhodné hranatou jímku k obetonování 8m3 (8000 litrů) situovat do míst s vyšším obsahem spodní vody či jílovité půdy. Jímka se usazuje pokladem na základovou desku a poté se celá obetonuje.

Výhoda plastové jímky k obetonování je nižší pořizovací cena.

Výhody hranaté jímky k obetonování

  1. nízká cena a dlouhá životnost
  2. snadné usazení a manipulace
  3. jímka je 100% vodotěsná a odolná
  4. jímka je chemicky a mechanicky odolná
  5. minimální údržba produktu
Číst více

25.864 vč. DPH
22.490 bez DPH

Popis

Tato jímka k obetonování 8m3 (8000 litrů) nachází uplatnění především v místech s vyšším statickým zatížením. Hranatou jímku k obetonování je vhodné umístit také do prostředí, kde je odpadní potrubí uloženo ve větší hloubce (např. 100cm). Hranatá jímka k obetonování 8m3 (8000 litrů) je nejlevnější verze jímky v naší nabídce. Finální pevnost této jímky zajišťuje právě zmíněný beton, nikoliv však samotná konstrukce jímky.

Použití hranaté jímky k obetonování

Jímka hranatá k obetonování se doporučuje použít do míst s vyšším statickým zatížením. Tím je myšlen například přejezd aut či blízkost veřejné komunikace. Obetonovaná jímka tak vydrží případným statickým vlivům.

Další informace

Délka

2000 mm

Šířka

2000 mm

Výška

2000 mm

Váha

159 Kg

Mohlo by se Vám líbit…