Hranatá jímka k obetonování 6m3 (6000 litrů) je vyrobena z kvalitních PP desek a je určena celá k obetonování. Tzn. důležité je obetonovat stěny, dno i horní část jímky. Jímky hranaté k obetonování je vhodné situovat do míst s vyšším statickým zatížením, tzn. poblíž veřejných komunikací, kde hrozí přejezd aut. Po kompletním obetonování jímky je jímka pochůzná i vhodná pro přejezd autem. Avšak není vhodné hranatou jímku k obetonování 6m3 (6000 litrů) situovat do míst s vyšším obsahem spodní vody či jílovité půdy. Jímka se usazuje pokladem na základovou desku a poté se celá obetonuje.

Výhoda plastové jímky k obetonování je nižší pořizovací cena.

Výhody hranaté jímky k obetonování

  1. nízká cena a dlouhá životnost
  2. snadné usazení a manipulace
  3. jímka je 100% vodotěsná a odolná
  4. jímka je chemicky a mechanicky odolná
  5. minimální údržba produktu
Číst více

21.839 vč. DPH
18.990 bez DPH

Popis

Tento typ hranaté jímky k obetonování 6m3 (6000 litrů) je určen obzvláště do míst s vyšším statickým zatížením, a také do míst, kde je odpadní potrubí uloženo ve větší hloubce. Jímka k obetonování je nejlevnější verze jímky v naší nabídce. Pevnost plastové jímky k obetonování zaručuje beton.

Použití hranaté jímky k obetonování

Jímka hranatá k obetonování se doporučuje použít do míst s vyšším statickým zatížením. Tím je myšlen například přejezd aut či blízkost veřejné komunikace. Obetonovaná jímka tak vydrží případným statickým vlivům.

Další informace

Délka

2050 mm

Šířka

2050 mm

Výška

1500 mm

Váha

131 Kg

Mohlo by se Vám líbit…