Hranatá jímka k obetonování 2m3 (2000 litrů) je vyrobena z kvalitních PP desek a je určena celá k obetonování. Tzn. důležité je obetonovat stěny, dno i horní část jímky. Jímky hranaté k obetonování je vhodné situovat do míst s vyšším statickým zatížením, tzn. poblíž veřejných komunikací, kde hrozí přejezd aut. Po kompletním obetonování jímky je jímka pochůzná i vhodná pro přejezd autem. Avšak není vhodné hranatou jímku k obetonování situovat do míst s vyšším obsahem spodní vody či jílovité půdy. Jímka se usazuje pokladem na základovou desku a poté se celá obetonuje.

Výhoda plastové jímky k obetonování je nižší pořizovací cena.

Výhody hranaté jímky k obetonování

  1. nízká cena a dlouhá životnost
  2. snadné usazení a manipulace
  3. jímka je 100% vodotěsná a odolná
  4. jímka je chemicky a mechanicky odolná
  5. minimální údržba produktu
Číst více

14.939 vč. DPH
12.990 bez DPH

Popis

Hranatá jímka k obetonování 2m3 (2000 litrů)se těší velké oblibě v místech s vysokým statickým zatížením a v místech s hlubším uložením potrubí (100cm). Jímka k obetonování, jak už její název napovídá, je zalitá betonem, což zaručuje její pevnost. Zároveň je jímka k obetonování nejlevnější variantou jímky v naší nabídce.

Použití hranaté jímky k obetonování

Jímka hranatá k obetonování se doporučuje použít do míst s vyšším statickým zatížením. Tím je myšlen například přejezd aut či blízkost veřejné komunikace. Obetonovaná jímka tak vydrží případným statickým vlivům.

Další informace

Délka

2000 mm

Šířka

1000 mm

Výška

1000 mm

Váha

72 Kg

Mohlo by se Vám líbit…