Tato 100% vodotěsná nádrž na pitnou vodu vodu samonosná 12m3 (12000 litrů) se nedoporučuje do míst s výskytem spodní vody nebo jílovité půdy (která je těžší). Nádrž na pitnou vodu samonosná, není třeba dále obetonovávat. Nádrž na pitnou vodu hranatá je pochozí, její použití se nedoporučuje při případném větším statickém zatížení (přejezd aut,…).

Funkce samonosné nádrže na pitnou vodu slouží k uskladňování pitné vody a její následné využití.  Vyrábíme retenční nádrže na pitnou vodu  v té nejvyšší možné kvalitě vodotěsného materiálu, kterou podkládáme certifikáty materiálů určených pro styk s pitnou vodou..

Při instalaci samonosné nádrže doporučujeme udělat betonový základ alespoň 10cm.

Největší výhody nádrže na pitnou vodu

  • vysoká životnost a velmi nízká cena pořízení
  • kvalitní certifikované materiály pro styk s pitnou vodou
  • snadná manipulace a usazení
  • nádrž na pitnou vodu je 100 % vodotěsná
  • nádrž na pitnou vodu je chemicky a mechanicky odolná
Číst více

56.339 vč. DPH
48.990 bez DPH

Popis

Jedná se o samonosnou nádrž na pitnou vodu 12m3 (12000 litrů), která je vhodná do prostředí bez spodních vod a jílovité půdy. Retenční nádrž na pitnou vodu hranatá by zároveň neměla být umístěna do staticky zatíženého prostředí, například blízko veřejné komunikace, přejezdu aut, apod. Nádrž se usazuje na základovou desku o tloušťce 10 – 20 cm, následně obsypává zeminou a současně plní vodou. Retenční nádrž hranatá je pochozí, horní víko unese 20 cm zeminy.

Další informace

Délka

3050 mm

Šířka

2000 mm

Výška

2000 mm

Váha

239 Kg

Mohlo by se Vám líbit…