Nádrž na pitnou vodu dvouplášťová 6m3 (6000 litrů) se doporučuje do míst s výskytem spodní vody nebo jílovité půdy (která je těžší). Nádrž na pitnou vodu dvouplášťová je vyrobena ze dvou 100% vodotěsných plášťů. Tudíž na rozdíl třeba od betonových nádrží, které začnou časem propouštět svůj obsah, je nádrž plastová dvouplášťová skvělým řešením do záplavových oblastí nebo kde je větší výskyt spodní vody.

Nádrž se usadí na tzv. živý beton na 10 – 20 cm tlustou železobetonovou desku. Po usazení začneme obsypávat zeminou při současném plnění vody vnitřku nádrže. Meziplášť nádrže na pitnou  vodu poté vyplníme betonem. Nádrž hranatá na pitnou vodu je pochozí, její použití se nedoporučuje při případném větším statickém zatížení (přejezd aut,…). Funkce nádrže na pitnou vodu je tedy zachycení a uchovávání pitné vody.

Největší výhody nádrže na pitnou vodu

  • vysoká životnost a velmi nízká cena pořízení
  • kvalitní certifikované materiály určeny pro styk s pitnou vodou
  • snadná manipulace a usazení
  • nádrž na pitnou vodu je 100 % vodotěsná – osazení dvěma plášti, které jsou 100% vodotěsné
  • nádrž na pitnou vodu je chemicky a mechanicky odolná
Číst více

43.114 vč. DPH
37.490 bez DPH

Popis

Dvouplášťová nádrž na pitnou vodu 6m3 (6000 litrů) se doporučuje v místech s výskytem spodní vody nebo také jílovité půdy. Dvouplášťová hranatá nádrž na pitnou vodu je vyrobena ze dvou 100% nepropustných plášťů. Nádrž se doporučuje usadit na základovou desku o síle 10 – 20 cm. Meziplášť hranatá nádrž na pitnou vodu je vhodné vyplnit betonem, aby se konstrukce nezbortila. Takto vybetonovaný meziplášť nádrže zpevní konstrukci a odolá spodní vodě nebo jílovité půdě.

Další informace

Délka

2050 mm

Šířka

2050 mm

Výška

1500 mm

Váha

226 Kg

Mohlo by se Vám líbit…